در حال بارگذاری

لطفا صبر کنید ...

درباره ما

در حال حاضر رسالت و اهداف ابرخرید و همچنین بنیان گزاران و ایجاد و توسعه دهندگان ابرخرید چه کسانی هستند؟

آغازی از جنس صفر مطلق یا زیر صفر

به نام او که داد مغزی فراتر از مرزها و بست پیمانی سرشار از خاطره ها

فروشگاه ساز ابرخرید؛ حاصل فکر و تفکری از جنس مغزی که جوان است نشأت گرفته است و با تلاش و کوشش شبانه روزی برای پیداکردن راه های جدیدی برای ایجاد و ساخت و توسعه فروشگاه سازی به مراتب بهتر و کاربردی تر و صد البته داشتن حرفی برای گفتن پا به عرصه تکنولوژی و سیستم های جامع و حرفه ای و دقیق گذاشته است.

ابرخرید؛ را از اوایل دی ماه 1397 با وجود مشکلات فراوان و پیچیده شروع به کد نویسی و طراحی شد و در نهایت در 7 اسفند 1397 مصادف با ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر، شروع به فعالیت و شروع تولدی با شور و شوق فراوان و احساس خوب و عاشقانه شد.

فروشگاه سازی به نام ابرخرید

ابرخرید؛ از دو کلمه تشکیل شده است؛ اَبَر و خرید که اَبَر یک پیشوند برای خرید می باشد و همچنین خرید یعنی خرید کردن هرچیزی در هر مکانی و در هر زمانی توسط هرکسی بدون در نظر گرفتن موقعیت طبقاتی یا بودجه مالی که دارد.

فروشگاه ساز ابرخرید؛ فروشگاه ساز آنلاین برای فروش محصولات مجازی اعم از فایل های خواندنی، صوتی، تصویری و ... می باشد؛ تا کسانی که تمایل به شروع یک کسب و کار بدون هزینه اولیه می باشند از ابرخرید استفاده نمایند.

فروشگاه ساز ابرخرید؛ کاملاً رایگان برای مدیران فروشگاهی که فروشگاهشان را از طریق ابرخرید ایجاد کرده اند یا توسعه داده اند؛ خدمت رسانی می کند تا بتوانند محصولات مجازی خود را بفروش برسانند.

اهداف ابرخرید

ابرخرید؛ هدفی به جزء ایجاد و توسعه فروشگاه سازی که بتوان با آن کسب و کارهای اینترنتی را به آسانی و در سریع ترین زمان ممکن از هر لحاظ حرفه ای و پیشرفته کرد، ندارد.

ابرخرید؛ هدفی به جزء پیشرفت شخصی مدیران فروشگاه ها که با این پیشرفت بتوان کشوری آباد و تکنولوژیک ساخت، ندارد.

ابرخرید؛ هدفی به جزء ایجاد بستری برای کاربران که با این بستر یا سیستم بتوانند به محصولات مجازی که واقعاً به دردشان بخورد، دغدغه ای دیگر ندارد.

ابرخرید؛ هدفی به جزء درگیرکردن طراحان و برنامه نویسان و سئوکاران و سایر متخصصین که بتوانند در کنار درآمد پیشرفت کنند، ندارد.

ابرخرید؛ هدفی به جزء ایجاد و توسعه پلتفرمی جامع و کامل و دقیق، که باعث پیشرفت جامعه شود، ندارد.

شعار ابرخرید

زندگی و کسب == کسب و زندگی

می توان در کنار زندگی کردن هم کسب درآمد کرد و هم کسب علم و دانش عملی کرد همچنین می توان با کسب درآمد و کسب علم و دانش عملی ، زندگی کرد؛ هر دو درست است اما برای انتخاب یکی از این دو تا خودمان باید انتخاب کنیم ...

معمولاً بهترین راه راهیه که عاشق آن راه باشیم، در آن صورت زندگی و کسب == کسب و زندگی، به بهترین خاطرات عمرمان تبدیل خواهد شد.

بنیان گزار و مدیر ابرخرید

مدیر و بنیان گزار ابرخرید؛ مرتضی زارعی زکلیکی، که متولد پنجم خرداد 1374 در دنیا، قاره آسیا، کشور جمهوری اسلامی ایران، استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز می باشد.

مرتضی زارعی زکلیکی؛ توسعه دهنده سمت سرور و علاقه مند به یادگیری و یادگیری و عاشق برنامه نویسی تحت وب و هوش مصنوعی و بازی سازی تحت مرورگر و عاشق کار تیمی و تجربه کردن تجربه های جدید و چالش های متنوع از آسان و تا سخت می باشد.

همچنین برنامه نویس و طراح نسخه 1.0.0 ابرخرید، می باشد.

مرتضی زارعی زکلیکی

عضو جدید تیم ابرخرید

ما در ابرخرید به دنبال افرادی هستیم که ترس نداشته باشند و عاشق ریسک کردن باشند و دل به دریا بزنند و کارهای متنوعی را امتحان کنند.

اگر دوست داشته باشید که با ابرخرید؛ همراه شوید و از زندگی عادی و سرسام آور جدا شده و به زندگی پر از تلاطم و سخت پا بگذارید فرم مربوطه را از طریق لینک زیر پر نمائید. ما مشتاقانه مشتاق دیدار شما هستیم.

همکاری با ما